WP Easy Mode 2.3.7 - en to pl translation catalogue (161 entries)

en:  Click %s to edit your page body content. This will open the page builder in a new window.
pl:  Kliknij %s, aby edytować zawartość strony. Otworzy to w nowym oknie kreator strony.

en: - Select Product Dimension Units -
pl: - Wybierz jednostki wymiarów produktów -

en: - Select Product Weight Units -
pl: - Wybierz jednostki wagi produktów -

en: - Select Store Currency -
pl: - Wybierz walutę sklepu -

en: - Select Store Location -
pl: - Wybierz lokalizację sklepu -

en: - Select an industry -
pl: - Wybierz branżę -

en: A WordPress Site
pl: Witryna WordPress

en: A fax number that website vistors can use to send important documents.
pl: Numer faksu, pod jaki odwiedzający witrynę mogą przesłać ważne dokumenty.

en: A phone number that website vistors can call if they have questions.
pl: Numer telefonu, pod jaki mogą zadzwonić odwiedzający witrynę w razie pytań.

en: A physical address where website vistors can go to visit you in person.
pl: Adres, pod jakim odwiedzający witrynę mogą odwiedzić Cię osobiście.

en: About Image Licenses
pl: Informacje o licencjach na zdjęcia

en: Add Your Social Media Profiles
pl: Dodaj profile w mediach społecznościowych

en: Address
pl: Adres

en: An email address where website vistors can contact you.
pl: Adres e-mail, pod jakim odwiedzający witrynę mogą się z Tobą skontaktować.

en: Are you sure you want to exit and configure WordPress on your own?
pl: Czy na pewno chcesz zakończyć i skonfigurować WordPress samemu?

en: Blog only
pl: Tylko blog

en: Business / Finance / Law
pl: Biznes / finanse / prawo

en: By
pl: Autor:

en: Choose a Theme
pl: Wybierz motyw

en: Choose a design for your website (don't worry, you can change this later)
pl: Wybierz motyw witryny (bez obaw, możesz zmienić go później).

en: Choose a stylish header image for your website.
pl: Wybierz stylowy obraz do nagłówka witryny.

en: Click "Learn More" to view some tips on how to customize your site with the Customizer.
pl: Kliknij „Więcej informacji”, by zobaczyć porady, jak spersonalizować witrynę przy użyciu Personalizatora.

en: Click "Watch Video" to view a quick demonstration of how to customize your site with the Customizer.
pl: Kliknij „Zobacz wideo”, by obejrzeć krótką demonstrację, jak spersonalizować witrynę przy użyciu Personalizatora.

en: Click %s to edit your header, footer, menus and more. You can also change your site style here in the Customizer area.
pl: Kliknij %s, aby zmienić nagłówek, stopkę, menu i inne elementy. Możesz też zmienić styl witryny w Personalizatorze.

en: Close
pl: Zamknij

en: Collapse
pl: Zwiń

en: Collapse Sidebar
pl: Zwiń panel boczny

en: Color Scheme
pl: Schemat kolorów

en: Colors
pl: Kolory

en: Contact
pl: Kontakt

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Country
pl: Kraj

en: Design / Art / Portfolio
pl: Wzornictwo / sztuka / portfolio

en: Editing Your Content
pl: Edycja zawartości

en: Editing Your Site
pl: Edytowanie witryny

en: Education
pl: Edukacja

en: Email
pl: E-mail

en: Enter desktop preview mode
pl: Wejdź w tryb podglądu komputera

en: Enter mobile preview mode
pl: Wejdź w tryb podglądu komórki

en: Enter tablet preview mode
pl: Wejdź w tryb podglądu tabletu

en: Enter your email address here
pl: Tu wpisz swój adres e-mail

en: Enter your fax number here
pl: Tu wpisz swój numer faksu

en: Enter your phone number here
pl: Tu wpisz swój numer telefonu

en: Enter your street address here
pl: Tu wpisz swój adres

en: Enter your website tagline here
pl: Tu wpisz slogan swojej witryny

en: Enter your website title here
pl: Tu wpisz tytuł swojej witryny

en: Expand Sidebar
pl: Rozwiń panel boczny

en: Fax Number
pl: Numer faksu

en: Features pre-built websites for you to customize and publish
pl: Zawiera gotowe witryny, które możesz spersonalizować i opublikować.

en: Get Started Quickly with WordPress
pl: Szybko rozpocznij pracę z platformą WordPress

en: Has 1000s of categorized, searchable images in its image library
pl: Zawiera bibliotekę obrazów z tysiącami podzielonych na kategorie obrazów, które można wyszukiwać.

en: Header Image
pl: Obrazek w nagłówku

en: Header and Background Images
pl: Grafika nagłówka i tła

en: Health / Beauty
pl: Zdrowie . uroda

en: Helping users launch their new WordPress site in just a few clicks.
pl: Pomaga użytkownikom uruchomić nową witrynę WordPressa kilkoma kliknięciami.

en: Home Services / Construction
pl: Usługi dla domu / usługi budowlane

en: I want to add my contact and/or social media profiles to my website.
pl: Chcę dodać moje dane kontaktowe i/lub profile w mediach społecznościowych do mojej witryny.

en: I will charge sales tax seperately.
pl: Będę pobierać podatek VAT oddzielnie.

en: I will set prices with sales tax included.
pl: Ustawię ceny z uwzględnionym podatkiem VAT.

en: I will ship physical goods to customers.
pl: Będę wysyłać towary fizyczne do klientów

en: If you are accepting cash, checks, or other offline payment methods, select this option.
pl: Wybierz tę opcję, jeśli akceptujesz gotówkę, czeki lub inne metody płatności offline.

en: If you charge sales tax, it's important to set the tax preferences in WooCommerce. You can do this after you setup your store.
pl: Jeśli pobierasz podatek VAT, należy ustawić preferencje dotyczące podatku w serwisie WooCommerce. Możesz to zrobić po skonfigurowaniu sklepu.

en: If you have existing social media profiles, select them below. Otherwise, skip this section.
pl: Jeśli masz profile w mediach społecznościowych, wybierz je poniżej. W innym przypadku pomiń tę sekcję.

en: Images available and licensed for use are intended for GoDaddy hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
pl: Dostępne i licencjonowane do użytku zdjęcia są przeznaczone wyłącznie dla klientów usług hostingowych GoDaddy i są chronione prawami własności intelektualnej osób trzecich. Więcej informacji zawiera <a href="%s" target="_blank">Regulamin</a>.

en: Images available and licensed for use are intended for our hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights.
pl: Dostępne i licencjonowane do użytku zdjęcia są przeznaczone wyłącznie dla klientów naszych usług hostingowych i są chronione prawami własności intelektualnej osób trzecich.

en: Images available and licensed for use are intended for our hosted customers only and are subject to the terms and conditions of third-party intellectual property rights. <a href="%s" target="_blank">See Terms and Conditions</a> for additional details.
pl: Dostępne i licencjonowane do użytku zdjęcia są przeznaczone wyłącznie dla naszych klientów usług hostingowych i są chronione prawami własności intelektualnej osób trzecich. Więcej informacji zawiera <a href="%s" target="_blank">Regulamin</a>.

en: Includes a drag-and-drop editor to make customization easy
pl: Obejmuje edytor typu „przeciągnij i upuść”, który ułatwia personalizację.

en: Industry
pl: Przemysł

en: Installing your theme
pl: Wybierz motyw

en: Just another WordPress site
pl: Jeszcze jedna witryna z WordPressem

en: Klarna payments %s
pl: Klarna Payments %s

en: Learn More
pl: Więcej informacji

en: Load more images
pl: Załaduj więcej obrazów

[ctx: Main plugin title]
en: WP Easy Mode
pl: Tryb prosty WP

[ctx: Menu title]
en: Easy Mode
pl: Tryb prosty

en: Music / Movies / Entertainment
pl: Muzyka / filmy / rozrywka

[ctx: Must be lowercase and use URL-safe characters]
en: board
pl: tablicę

[ctx: Must be lowercase and use URL-safe characters]
en: channel
pl: kanał

[ctx: Must be lowercase and use URL-safe characters]
en: company
pl: firmę

[ctx: Must be lowercase and use URL-safe characters]
en: username
pl: nazwa użytkownika

en: Name
pl: Nazwa

en: Navigation Menus
pl: Menu nawigacyjne

en: Next
pl: Dalej

en: No location sent in the request.
pl: W żądaniu nie wysłano żadnej lokalizacji.

en: No thanks
pl: Nie, dziękuję

en: Non-profit / Causes / Religious
pl: Non-profit / charytatywne / religijne

en: Note:
pl: Uwaga:

en: Online Store
pl: Sklep internetowy

en: Other
pl: Inne

en: Other payment options %s
pl: Inne opcje płatności %s

en: Our Quick Start Wizard is the fastest way to build your website because it:
pl: Nasz Kreator szybkiego startu to najszybszy sposób na zbudowanie witryny, ponieważ:

en: PayPal and Klarna Checkout
pl: PayPal i Klarna Checkout

en: PayPal and Stripe
pl: PayPal i Stripe

en: Payments
pl: Płatności

en: Pets / Animals
pl: Zwierzęta

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Please tell us more about your online store.
pl: Powiedz nam więcej o swoim sklepie internetowym.

en: Please tell us more about your website (all fields are required)
pl: Powiedz nam więcej o swojej witrynie (wszystkie pola są wymagane)

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview different website designs using the the left and right arrows.
pl: Używając strzałek w lewo i w prawo, przejrzyj różne szablony witryn.

en: Previous
pl: Wstecz

en: Product Dimension Units
pl: Jednostki wymiarów produktów

en: Product Weight Units
pl: Jednostki wagi produktów

en: Rate (%)
pl: Stawka (%s)

en: Real Estate
pl: Nieruchomości

en: Restaurant / Food
pl: Restauracje / żywienie

en: Select
pl: Wybierz

en: Selecting %s will install the functionality to your website. You will still need to setup and connect your payment accounts from the WooCommerce dashboard in WordPress. If you don’t want us to install these plugins to your website, you can select "other payment" options.
pl: Wybranie opcji %s spowoduje zainstalowanie funkcji w Twojej witrynie. Nadal będzie konieczne skonfigurowanie i połączenie kont płatności z panelu WooCommerce w systemie WordPress. Jeśli nie chcesz instalować tych wtyczek w swojej witrynie, wybierz opcję „Inne opcje płatności”.

en: Selecting Klarna Checkout provides a full checkout experience embedded on your site with Pay Now, Pay Later and Slice It.
pl: Wybranie opcji Klarna Checkout zapewnia pełny zestaw funkcji obsługi transakcji, który zostanie osadzony w Twojej witrynie wraz z opcjami Pay Now (Zapłać teraz), Pay Later (Zapłać później) i Slice It (Podziel).

en: Selecting Klarna payments complements your checkout with a Klarna hosted widget located in your existing checkout which offers payment options for customers with a smooth user experience.
pl: Wybranie opcji Klarna Payments spowoduje dodanie do koszyka widżetu obsługiwanego przez firmę Klarna, który oferuje klientom opcje płatności i zapewnia płynną obsługę użytkowników.

en: Selecting PayPal allows you to dynamically display PayPal, Venmo, PayPal Credit, or other local payment options in a single stack giving customers the choice to pay with their preferred option.
pl: Wybranie opcji PayPal umożliwi dynamiczne wyświetlanie usług PayPal, Venmo, PayPal Credit lub innych lokalnych opcji płatności w jednej kolumnie, zapewniając klientom możliwość płacenia przy użyciu preferowanej opcji.

en: Selecting Stripe allows you to accept Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, and Diners Club cards directly on your store.
pl: Wybranie opcji Stripe umożliwia przyjmowanie kart Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB i Diners Club bezpośrednio w sklepie.

en: Set image
pl: Ustaw obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Shipping and Taxes
pl: Wysyłka i podatki

en: Site Identity
pl: Identyfikacja witryny

en: Sports / Recreation
pl: Sport / rekreacja

en: Start
pl: Początek

en: Start Wizard
pl: Uruchom Kreator

en: State
pl: Powiat

en: Step %1$s of %2$s
pl: Krok %1$s z %2$s

en: Store Currency
pl: Waluta sklepu

en: Store Location
pl: Lokalizacja sklepu

en: Store Settings
pl: Ustawienia sklepu

en: Stripe and Klarna Checkout
pl: Stripe i Klarna Checkout

en: Suggested Header Images
pl: Proponowane obrazy nagłówka

en: Tagline
pl: Slogan

en: The Customizer
pl: Personalizator

en: The following tax rates will be imported automatically for you. You can read more about taxes in the %1$sWooCommerce documentation%2$s.
pl: Następujące stawki podatków zostaną zaimportowane automatycznie. Więcej informacji o podatkach można znaleźć w %1$sdokumentacji WooCommerce%2$s.

en: The options available in the Customizer will vary, depending on the features supported by your current theme. But most themes include these basic Customizer controls:
pl: Opcje dostępne w Personalizatorze mogą się różnić w zależności od funkcji obsługiwanych przez bieżący motyw. Większość motywów udostępnia jednak te podstawowe elementy interfejsu Personalizatora:

en: The title of your website appears at the top of all pages and in search results.
pl: Tytuł witryny jest wyświetlany nad wszystkimi stronami i w wynikach wyszukiwania.

en: The top of the Customizer indicates the name of the active theme you’ve selected. You can change the theme at any time, but doing so will change these options and reset any customizations you might have made here.
pl: U góry Personalizatora widać nazwę wybranego aktywnego motywu. W każdej chwili możesz go zmienić, ale zmieni to także te opcje i usunie wszystkie zmiany, które mogły tu zostać wprowadzone.

en: Theme
pl: Motyw

en: Think of the tagline as a slogan that describes what makes your website special. It will also appear in search results.
pl: Pomyśl o sloganie, który powie, co takiego szczególnego wyróżnia Twoją witrynę. Zostanie on również wyświetlony w wynikach wyszukiwania.

en: This could take up to 30 seconds. <strong>Do not refresh</strong> the page.
pl: Może to zająć do 30 sekund. <strong>Nie odświeżaj</strong> strony.

en: This will be publicly visible to your website visitors.
pl: Te informacje będą widoczne publicznie dla gości witryny.

en: Title
pl: Tytuł

en: Transportation / Automotive
pl: Transport / motoryzacja

en: Travel / Hospitality / Leisure
pl: Podróże / noclegi / czas wolny

en: Tutorial
pl: Samouczek

en: Type
pl: Typ

en: Update your site content, layout, color scheme and more using the window to the left.
pl: W oknie z lewej strony możesz zaktualizować zawartość, układ, motyw kolorów i inne elementy witryny.

en: WP Easy Mode
pl: Tryb prosty WP

en: Watch Video
pl: Obejrzyj film wideo

en: Website + Blog
pl: Witryna + blog

en: Wedding
pl: Ślub

en: What type of website would you like to create?
pl: Jakiego typu witrynę chcesz utworzyć?

en: What will your website be about?
pl: O czym będzie Twoja witryna?

en: When you've found a design you like, click Select to install it.
pl: Gdy spodoba Ci się któryś z szablonów, kliknij Wybierz, by go zainstalować.

en: When you’re happy with your changes, click <strong>Save & Publish</strong> to keep these new settings. Or, simply close the Customizer by clicking the “X” in the top left-hand corner to discard your changes.
pl: Gdy wprowadzisz potrzebne zmiany, kliknij <strong>Zapisz i opublikuj</strong>, by zachować nowe ustawienia. Możesz też po prostu zamknąć Personalizator, klikając „X” w lewym górnym rogu, by odrzucić zmiany.

en: Where is your store based?
pl: W którym kraju jest twój sklep?

en: Which currency will your store use? (If your currency is not listed you can add it later.)
pl: Jakiej waluty używa Twój sklep? (Jeśli waluta nie jest wymieniona, można dodać ją później).

en: Which unit should be used for product dimensions?
pl: Która jednostka ma być używa do wymiarów produktów?

en: Which unit should be used for product weights?
pl: Która jednostka ma być używa do wagi produktów?

en: Widgets
pl: Widżety

en: WordPress
pl: system WordPress

en: Yes, I will charge sales tax.
pl: Tak, będę pobierać podatek VAT.

en: You are now in the Customizer, a tool that enables you to make changes to your website’s appearance, and preview those changes before publishing them. We’ve created a few commonly-used pages and widgets to help you get started.
pl: Używasz teraz Personalizatora, narzędzia, które umożliwia zmianę wyglądu witryny i podgląd tych zmian przed ich opublikowaniem. Aby pomóc Ci rozpocząć pracę, przygotowaliśmy kilka typowych stron i widżetów.

en: You can change this color scheme later.
pl: Schemat kolorów można zmienić później.

en: You can change this header image again later, or even upload a custom image from your computer.
pl: Obraz nagłówka można zmienić później, a nawet przesłać własny z komputera.

en: You may need to add/edit rates based on your products or business location which can be done from the tax settings screen. If in doubt, speak to an accountant.
pl: Możesz dodawać/edytować stawki zgodnie z lokalizacją firmy lub produktami. Służy do tego ekran ustawień podatków. W razie wątpliwości skonsultuj się z księgowością.
